Pánská společenská vesta – šedo-černá

1 490 

  • Pánská společenská vesta
  • Materiál: 50% Rayon, 50% Polyester
  • Moderní střih 
  • Konstrastní provedení
  • Slim-fit 
Porovnat
Katalogové číslo: 19505bd74226 Kategorie:

Popis

Pánské společenské vesty

Před objednáním pánské společenské vesty Vám vřele doporučujeme se správně změřit. 

Pánské společenské vesty

Pánské společenské vesty se dnes stávají čím dále, tím více častějším doplňkem pánského šatníku a nosí se i mimo společenské události.

Pánská společenská vesta je vhodná v kombinaci s vhodnou úzkou kravatou a nosí se i bez horního dílu obleku (saka). K vestě můžete mít (při neformálních událostech) na sobě i volnočasové kalhoty stejné i odlišné barvy. Vše záleží jen na Vašem osobitém image! 

Velikost Šíře ramen (A) Šíře hrudníku (B) Šíře paže (C) Celková délka (D)
S 34 cm 47 cm 27 cm 60 cm
M 36 cm 49 cm 28 cm 62 cm
L 38 cm 51 cm 29 cm 64 cm
XL 40 cm 53 cm 30 cm 66 cm
XXL 42 cm 54 cm 32 cm 68 cm

Společenské pánské vesty rovnocennou náhradou za sako

Nabízené společenské pánské vesty jsou rovnocennou náhradou za sako. Hodí se ideálně k pánským košilím. Vesty jsou v pohodlném slim-fit střihu ve kvalitních materiálech, jimiž jsou rayon a polyester. To dohromady tvoří měkké, nemačkavé a zároveň pevné provedení. Moderní střih skvěle doplní pánské košile.

Společenské pánské vesty jsou vhodné ke společenským událostem stejně jako pánské obleky. Máme je v mnoha barevných provedeních, vždy však v elegantním decentním designu. Pohodlné knoflíkové zapínání, kvalitní materiály a moderní střih, to je naše pánské společenské vesty.

Stejně jako pánské obleky, také k těmto pánským vestám je nedílnou součástí společenská obuv a další doplňky, jako například kravaty. Nabízíme širokou nabídku oblečení a obuvi, nejen pro společenské vyžití, ale i pro volný čas a sport. A také rozmanité pánské doplňky