Pánská zimní bunda – Florence, písková

1 490 

  • Pánská zimní bunda
  • Čtyři vnitřní a vnější kapsy
  • Materiál : 100 % polyester
  • Kvalitní hřejivý materiál
  • Polstrovaná podšívka

Dostupnost: Skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 4a6d7bc3f35d Kategorie:

Popis

Pánské bundy – návod pro výběr správné velikosti

Před objednáním produktu pánská zimní bunda, vřele doporučujeme se správně změřit. 

Docílíte toho jednoduchým změřením se běžným krejčovským metrem dle následujícího návodu:

  • máte-li k dispozici jinou bundu podobného střihu, změřte jí a vyberte nejbližší vyšší velikost dle velikostní tabulky, kterou naleznete níže
  • máte-li k dispozici košili nebo tričko s dlouhým rukávem, změřte košili (tričko) a vyberte nejbližší vyšší velikost dle velikostní tabulky, kterou naleznete níže

Velikost Délka (A) Šíře hrudníku (B) Obvod pasu (C) Délka rukávů (D) Délka rukávů (E)
S 66 cm 54 cm 43 cm 79 cm 47 cm
M 68 cm 56 cm 45 cm 80 cm 48 cm
L 70 cm 58 cm 46 cm 81 cm 49 cm
XL 72 cm 60 cm 48 cm 82 cm 50 cm
XXL 74 cm 62 cm 49 cm 84 cm 51 cm

 

Pánská zimní bunda Florence písková je hřejivou pískovou elegancí

Hřejivá písková elegance? Není řeč o rozpálené pláži, ale o elegantní pánské zimní bundě Florence pískové. Hlavním smyslem zimních bund je samozřejmě to, aby spolehlivě zahřála. S touto zimní bundou se nemusíte bát, zima nebude mít šanci proniknout k tělu. Robustní provedení s kapucí a hřejivou polstrovanou podšívkou je zárukou zahřátí i v opravdu velké zimě. Buďte připraveni a nedejte zimě šanci. Bunda je vyrobena ze 100 % kvalitního polyesteru a měkká polstrovaná podšívka je vskutku hřejivá a jemná. Komfortní nošení této zimní bundy doplňuje dvojité zapínání na zip i na knoflíky. Černá barva knoflíků tvoří decentní kontrast k jemné pískové barvě. To vše Vám pánská zimní bunda Florence nabízí.

Písková barva není ani světlá, ani tmavá. Tím může dokonale doplnit tmavší i světlejší stylové kalhoty a to včetně oblíbených jeans kalhot. Barva je moderní a hodí se pro každého muže svým stylem. Oceníte jistě také čtyři vnější a vnitřní kapsy, do nichž si můžete schovat nejen ruce. Zimní bunda Florence pískovou patří k moderním pánským zimním bundám, které spojují elegantní design s hřejivým provedením. Budete se cítit pohodlně, v teple a přitom podtrhnete svůj osobitý styl.

Pánská zimní bunda Florence písková v atraktivním designu pískové barvy, která je slušivá v kombinaci s tmavými i světlými kalhotami. A pod bundu si můžete obléct svetr, který zahřátí umocní ještě více. Moderní pánská zimní bunda, která nezklame hřejivostí ani designem.