Pánský kabát – Alexander, světle šedý

2 190 

  • Kvalitní pánský kabát
  • Materiál: 55% vlna, 45% polyester
  • Vnějsí zapínaní na knoflíky
  • Odnímatelná podšívka a límec
  • Příjemný na omak
  • Zip krytý klapkou
  • Slim-fit střih

Dostupnost: Skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 262ee52a44e2 Kategorie:

Popis

Pánské kabáty 

Před objednáním produktu pánský kabát, vřele doporučujeme se správně změřit. Docílíte toho jednoduchým změřením se běžným krejčovským metrem dle následujícího návodu:

  • máte k dipozici košili – změřte košili, která Vám perfektně sedí a přičtěte k naměřeným hodnotám 2 cm (pod kabátem bude několik vrstev teplého oblečení) 
  • máte k dipozici jiný kabát  – změřte kabát, který Vám perfektně sedí a vyberte správnou velikost dle tabulky

Velikost  Délka (A)   Šíře hrudníku (B)  Šíře pasu (C) Délka rukávu (D) Délka rukávu (E)
74 cm 54 cm 53 cm 80 cm 51 cm
76 cm 56 cm 55 cm 82 cm 52 cm
XL  78 cm 58 cm 57 cm 84 cm 53 cm
XXL  80 cm 60 cm 59 cm 86 cm 54 cm

Stylový pánský kabát Alexander šedý s převahou vlny

Moderní pánský kabát Alexander šedý je slušivým krátkým kabátem v tmavě šedém provedení s převahou vlny, která je ve složení zastoupena 55 %, zbytek tvoří polyester. Tento elegantní pánský kabát spolehlivě zahřeje v chladných dnech a dodá Vám stylový design, díky němuž jsou pánské kabáty oblíbené. Tmavě šedá barva dovoluje dokonalé sladění s tmavými i světlejšími kalhotami. A bude Vám slušet nejen díky moderním a pohodlnému slim-fit střihu, který je zejména pro štíhlejší postavu dokonale atraktivní.

Vnější zapínání a zip krytý klapkou patří ke kabátu Alexander šedému stejně jako tmavě šedý design, který zvýrazňují černé knoflíky, které má tento kabát čtyři. Atraktivní je tak svým designem a pohodlný svým provedením spolu s měkkostí kvalitní vlny, která dělá kabát příjemný na dotek. Mezi zimním oblečením jsou pánské kabáty velice elegantní a přitom zahřejí, propojují tak účelnost a osobitý styl. Každý muž v kabátu vypadá atraktivně a dává tak najevo svůj elegantní šarm. Zkuste to s tímto pánským kabátem také. Hodí se pro běžné nošení, ale stejnou eleganci dodá i při společenských akcích.

V případě pánského kabátu Alexander šedý i jiných si změřte správnou velikost dle našeho grafického návodu. Pomůže Vám tak zvolit optimální velikost kabátu přesně pro Vás. Kabát Alexander skvěle doplní moderní pánské kalhoty a to i stále oblíbené jeans kalhoty.