Pánské tričko s dlouhým rukávem – Johny, červené

490 

  • Pánské tričko s dlouhým rukávem
  • Materiál: 35% bavlna, 65% polyester
  • Na omak příjemná a kvalitní bavlna
  • Lehký, prodyšný materiál
  • Moderní střih
Porovnat
Katalogové číslo: 879f25f08cb8 Kategorie:

Popis

Pánské tričko – návod pro výběr správné velikostiPřed objednáním produktu Pánské tričko, vřele doporučujeme se správně změřit. 

Docílíte toho jednoduchým změřením se běžným krejčovským metrem dle následujícího návodu:

  • máte-li k dispozici jiné tričko podobného střihu, které Vám perfektně sedí, doporučujeme ho změřit. Dle naměřených hodnot vybrat správnou velikost. Raději se orientujte mírami, které naměříte, než velikostmi které jsou uvedené (S, M, L, atd.). Předejdete tím výběru špatné velikosti.  

Velikost

     Celková délka (A)       Šíře hrudníku (B)  Délka rukávu (D) Délka rukávu (E)
M 72 cm 49 cm 72 cm 48 cm
L 73 cm 51 cm 73 cm 49 cm
XL 74 cm 53 cm 74 cm 50 cm
XXL 75 cm 55 cm 75 cm 51 cm

Pánská trika s dlouhým rukávem v moderním stylu a střihu

Podobně jako kategorie pánská trička krátký rukáv, najdete u nás u nás též pánská trička dlouhý rukáv. Jedná se o stylová pánská trička s dlouhým rukávemv moderním designu z kvalitních materiálů, nejen z bavlny. Pohodlná trička s dlouhým rukávem s komfortním zapínáním či stylový límeček. Díky materiálům jsou pevná a pružná, zároveň na omak jemná.

Pánská trička s dlouhým rukávem máme v nabídce jako jednobarevná či s moderní designovou grafikou. Lze si tak vybrat dle svého stylu. Tato pánská trička v dlouhém rukávu jsou lehká a prodyšná. V moderním originálním designu a komfortním střihu v různých barvách a motivech.
Nabídka pánských triček nabízí také trička s krátkým rukávem a polo trička kombinující přednosti triček a košil v jednom. A další kvalitní oblečení a obuv v moderním designu, včetně módních pánských doplňkůhodinky a ocelové šperky či stylové pánské tašky.