Zobrazuji všech 22 výsledků

Pánská trička s dlouhým rukávem

Patří k vašim oblíbeným kouskům oblečení moderní pánská trička s dlouhým rukávem? V našem online butiku si dobře vyberete. Zaujmout vás mohou pánská trička s designovým potiskem, vyrobená ze stoprocentní bavlny. Lehký  a prodyšný materiál se na těle báječně nosí a na omak je příjemný. Cenově výhodně u nás nakoupíte pánská trička v různém barevném provedení, ať už máte rádi jasnější odstíny či tmavší tóny. Správný rozměr si můžete objednat podle sjednocené tabulky velikostí, která je vám k dispozici na našich webových stránkách.

Dlouhý rukáv neoceníte jen v chladných zimních měsících, ale také v jarním a podzimním období, kdy se s vrtošivým počasím hůře spolupracuje. Přinášíme Vám proto nabídku pánských triček s dlouhým rukávem za skvělé ceny. Nabízíme je v elegantním i sportovním stylu tak, aby vyhovovaly právě Vašemu stylu. Trika jsou vyrobena z kvalitních a příjemných materiálů, které zaručují pohodlné nošení. Můžete je nosit samostatně, ale také je lze dobře zkombinovat s dalšími oděvy z naší nabídky, například s košilí s krátkým rukávem (vrstvené oblečení je stále v kurzu), nebo s volnočasovou vestou. Nezapomeňte svůj styl doladit pomocí vhodných kalhot a doplňků, jako jsou hodinky a opasek.

Pánská trička s dlouhým rukávem jsou stejně moderní a pohodlná jako ta krátká. Trička s dlouhým rukávem patří k nejuniverzálnějšímu oblečení. U nás si určitě vyberete. Na Taxido Fashion najdete rozmanitou nabídku triček s dlouhým rukávem, která jsou elegantní, moderní i sportovní zároveň. U všech je základním materiálem kvalitní bavlna, která dodává jemnost, většinou převažuje v 95 % či je plně zastoupena. U dlouhých triček najdete elegantní design s límcem na knoflíky, čímž připomínají polotričko a rovněž zde najdete designová trička s potiskem. Pánská trička s dlouhým rukávem patří k výbavě šatníku každého muže. U nás se můžete vždy spolehnout na perfektní design a kvalitu, kterou si můžete díky našim zajímavým cenám i Vy.