Zobrazen 1. – 40. z 41 výsledků

Pánské tašky

Už dávno nejsou elegantní a současně praktické tašky pouze doménou něžného pohlaví. Na jejich pečlivý výběr dnes velmi dbají i mladí a úspěšní muži. Tašky, které vám nabízíme za bezkonkurenční ceny, mají mnoho účelů použití. Nosit je mohou studenti či zástupci různých profesí, a s prostornými taškami lze také pohodlně cestovat. V online butiku TAXIDO fashion můžete volit z nepřeberného množství tašek či brašen, s rozličným designovým a barevným provedením, včetně různosti motivů (kostka, newspaper). Najdete u nás například moderní tašky z kvalitní syntetické kůže, které jsou vhodné na cesty či jako příruční zavazadlo.

Elegantní tašky jsou stále oblíbenějším doplňkem pánského šatníku. Jedná se totiž o univerzálního pomocníka, který se navíc hodí k většině módních stylů – dobře vypadá k pánským kabátům, sportovnějším bundám a mikinám i volnočasovým vestám, k elegantním kalhotám, ale i k džínům. Pánské tašky v naší nabídce navíc díky svému provedení působí velice luxusně a vybraně a jsou vyrobené z kvalitních materiálů, hodí se proto na vycházku do města i na pracovní schůzku, na cestách potom poslouží jako příruční zavazadlo. Nápadité zpracování vyhoví i náročným požadavkům moderního muže. S taškou nezapomeňte sladit i svůj opasek a peněženku.

Pánské tašky neplní účel jen svou funkcí, ale jsou také stylovým doplňkem. Ať se jedná o sportovní tašky nebo praktické aktovky. Pánské tašky přes rameno jsou moderní a ideální pro každodenní přenášení věcí do práce. Díky kvalitním materiálům, mezi nimiž nechybí kvalitní PU kůže, jsou tyto tašky nejen elegantní, ale i pevné. Praktické využití se zde dokonale spojuje s elegantním doplňkem pro každého muže v každém věku. A díky pánským aktovkám nebudete mít toto slovo spojeno pouze se školáky, ale i se stylovým pánským doplňkem.