Zobrazuji všechny 3 výsledky

Pánské kožené aktovky

Aktovky mají stejné použití jako tašky přes rameno. U těchto stylových pánských tašek určitě dáte za pravdu, že aktovka nepatří jen ke školním létům a dětem. Moderní pánské aktovky jsou praktické tašky přes rameno v robustním zpracování a stylovém designu. Aktovka skvěle doladí Váš outfit. Hodí se do práce i pro volný čas a je rovněž velice praktická pro cestování.

Tak jako u těch školních, i u pánských aktovek je nastavitelný popruh pro maximálně komfortní nošení. Jsou vhodné pro každého. Mohou se hodit nejen k pánskému obleku, ale rovněž například ke stylovému pánskému kabátu. A ladit budou i ke stylovým jeans kalhotám. Aktovky mají členěný vnitřní prostor pro uspořádání věcí. Kromě nošení přes rameno se dají nést i v ruce.

Dejte do aktovky své dokumenty, složky a další pracovní věci. Nebo si přibalte svačinu a něco na čtení na dlouhou cestu. Aktovky jsou víceúčelové a vypadají elegantně. V nabídce na Taxido Fashion jsou aktovky v černé nebo hnědé barvě, výběr už je jen na Vás. Pánská aktovka bude slušet mladším i starším, v ležérním i formálnějším oblečení.